top of page
Лого HERBAVITON в3 мал.png
Технологія заморозки Гербавітон.jpg
Без ГМО HERBAVITON.png
ВИРОБНИЦТВО НАТУРАЛЬНИХ РОСЛИННИХ ФІТОПРЕПАРАТІВ
Заставка блок 6
Заставка блок 5
Заставка блок 2
Заставка блок 4
Заставка блок 3

Унікальна інноваційна технологія кріогенного подрібнення #HERBAVITON у порівнянні з традиційними методами переробки рослинної сировини - виключає всі їхні недоліки і на сьогоднішній день визнано найефективнішою з усіх існуючих!

Вчені компанії HERBAVITON провели низку досліджень з вивчення впливу місця зростання лікарських рослин, на вміст у них діючих речовин, які безпосередньо визначають фармакологічну ефективність фітопрепаратів Ґербавітон.

Результатом став науково-обґрунтований висновок про існування так званих "місць сили" - в них рослина містить максимальну кількість речовин, що Діють... Це і стало основою пріоритетів культивування та заготівлі дикорослих лікарських рослин, що використовуються у виробництві препаратів серії "Ґербавітон".

 

Завдяки технології кріогенного подрібнення HERBAVITON розкривається мембрана рослинної клітини - це дає можливість діючим речовинам швидко потрапляти в кров людини та забезпечувати високий фармакологічний ефект кожному готовому фітопрепарату Ґербавітон.

 

При глибокому заморожуванні, в атмосфері рідкого азоту, зупиняється дія окисних ферментів, запобігають процесам окиснення агрегації та карамелізації сировини, внаслідок чого забезпечується максимальне збереження всіх корисних речовин. А також природного смаку та запаху рослин.

ИКО ТАБ 25.png
ИКО ТРАВЫ.png
ИКО ТАБ 50 закрашенный.png
ИКО  ПОМОЛ ТРАВ.png
ИКО ТАБ 75 закрашенный.png
ИКО ЗАМОРОЗ ТРАВ.png
Лого HERBAVITON.png
ИКО ТАБ HERBAVITON.png

Фармацевтичний завод, на якому випускаються фітопрепарати серії "Ґербавітон", побудований згідно з міжнародними вимогами GMP, має ліцензію європейського зразка і є єдиним у своєму роді підприємством на території східної Європи!

На заводі виконуються найсучасніші вимоги щодо підготовки води, повітря, т.к. це найважливіші аспекти фармацевтичного виробництва, що забезпечують стерильність та відповідні класи чистоти виробничих ділянок, складських приміщень, санітарних зон, лабораторій та інших приміщень виробництва. Лабораторія оснащена сучасним обладнанням та здійснює повний спектр аналізів лікарських рослин, екстрактів та субстанцій.

HERBAVITON випускається у виді фітотаблеток до складу яких входять екстракти та субстанції лікарських рослин, понад 30 вітамінів і мікроелементів - прекрасні антиоксиданти, перешкоджають окисленню активних хімічних сполук у клітинах організму людини, що багаторазово знижує ризик розвитку різних захворювань, у тому числі онкологічних.

Ґербавітон справжній прорив у медицині, фармакології та новий ступінь у розвитку фітотерапії.
Та це стало можливим завдяки поєднанню вікових знань про цілющу силу рослин та інноваційних технологій майбутнього котре вже настало!

bottom of page